مراقبت های بعد از چال گونه

 دریافت نتایج مطلوب از چال گونه ، نیازمند دقت در رعایت نکات و مراقبت های قبل و بعد از آن می باشد ؛ به همین علت در مقاله پیش رو از دکتر محمد ارمی ، بهترین جراح زیبایی کاشان ، به شرح مهم ترین مراقبت های بعد از چال گونه ، پرداخته ایم ؛ جهت آگاهی بیشتر در این باره با ما همراه باشید.

مراقبت های بعد از چال گونه - دکتر ارمی

نکات مهم در مراقبت های بعد از چال گونه

در ذیل به مهم ترین مراقبت های بعد از چال گونه ، اشاره شده است ؛ با دقت در رعایت آن ها ، علاوه بر بهبودی سریع تر از بروز عوارض جبران ناپذیر ناشی از جراحی چال لپ ، نیز جلوگیری نمایید.

  • مصرف به موقع و منظم داروهای تجویز شده از سوی بهترین دکتر زیبایی کاشان ، از اهمیت به سزایی برخوردار بوده و به هیچ عنوان نباید در این رابطه سهل انگاری شود.
  • در صورت احساس درد پس از عمل چال گونه ، با اجازه از پزشک معالج خود اقدام به مصرف مسکن نمایید.

رژیم غذایی پس از عمل چال گونه

بهتر است در دوره مراقبت های چال گونه تا زمانی که دهان شما همچنان بی حسی است ، از مصرف مواد غذایی و همچنین نوشیدنی های خیلی سرد و گرم ، خودداری نمایید ؛ چرا که ممکن است به طور ناخواسته به خود آسیب برسانید. در روزهای ابتدایی پس از عمل چال لپ ، مواد غذایی نرم و آبکی را در رژیم غذایی خود قرار داده و به مرور زمان ، مواد غذایی سفت تر را جایگزین نمایید.

بهداشت دهان بعد از جراحی چال گونه

  1. رعایت بهداشت دهان در دوران نقاهت عمل چال گونه ، اهمیت به سزایی دارد ؛ بنابراین نسبت به آن بی توجه نباشید.
  2. طبق توصیه پزشک ، به منظور جلوگیری از ایجاد هرگونه باکتری درون دهان ، چند بار در طول روز از دهانشویه استفاده نمایید.
  3. لازم به ذکر است به افراد زیباجویی که تحت عمل جراحی چال خنده قرار گرفته اند ، توصیه می گردد در دوران نقاهت آن ، پس از مصرف مواد غذایی از دهانشویه استفاده نمایند.

تورم ناشی از عمل چال گونه

  • بروز تورم در روزهای ابتدایی پس از عمل چال لپ ، مسئله ای طبیعی بوده که جای هیچ گونه نگرانی ندارد ؛ چرا که به مرور زمان برطرف می گردد.
  • طبق توصیه جراح زیبایی خوب در کاشان ، افرادی که تحت عمل جراحی چال خنده قرار گرفته اند ؛ بهتر است تا مدتی به منظور کاهش تورم ناشی از آن ، در  دوره مراقبت های بعد از چال گونه ، حین خواب و استراحت دو بالش در زیر سر خود قرار دهند ، تا سر کمی بالاتر از بدن قرار گیرد.

مراقبت های بعد از چال گونه - دکتر محمد ارمی

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری