تزریق ژل در کاشان

تزریق ژل ، یکی از روش های جوانسازی پوست است که کاملاً غیرتهاجمی و سریع بوده و به منظور انجام اصلاحاتی همچون افزایش حجم صورت و بازگرداندن آن ، کم عمق کردن خط اخم و خنده ، کاهش چین و چروک ، افزایش حجم گونه و لب ها ، پر کردن گودی زیر چشم ، بهبود وضعیت ظاهری فک و چانه انجام می شود. لازمه دستیابی به بهترین نتیجه از روش تزیق ژل در کاشان استفاده از بهترین برندهای مورد تایید وزارت بهداشت و انجام این روش در نهایت دقت و ظرافت است. علاوه بر آن باید به پزشک متخصص همچون دکتر محمد ارمی مراجعه کنید.

تزریق ژل در کاشان - دکتر ارمی

کاربرد تزریق ژل

باید بگوییم که کاربرد تزریق ژل در کاشان با دکتر ارمی ، تنها با هدف زیبایی نبوده و از این روش به کرات در علوم پزشکی استفاده می شود ولی ما در ادامه تنها به کاربردهایی که این روش در زیبایی دارد اشاره می کنیم.

افزایش حجم صورت

 • بزرگ کردن چانه
 • برجسته کردن لب ها
 • حجیم کردن گونه ها

رفع چین و چروک پوست صورت

 1. برطرف کردن خط خنده
 2. از بین بردن چین و چروک های موجود در اطراف لب ها
 3. رفع خط اخم

افزایش حجم صورت

 • یکی از عوارض ناشی از افزایش سن ، کاهش حجم صورت و در نهایت کاهش شادابی و جوانی چهره است.
 • با تزریق ژل می توان این کاهش حجم که بیشتر در گونه ها و لب ها بروز می کند را جبران نمود.
 • برطرف کردن سیاهی و گودی زیر چشم ها
 • درمان افتادگی پوست صورت

مزایای تزریق ژل با دکتر محمد ارمی

 1. داشتن تاییدیه سلامت و ایمنی از FDA یا سازمان غذا و داروی آمریکا
 2. طبیعی بودن نتایج
 3. نداشتن دوره نقاهت و عدم نیاز به استراحت
 4. قابل انجام در مدت بسیار کوتاه
 5. به دست آمدن نتیجه و قابل مشاهده بودن آن بلافاصله بعد از تزریق
 6. عدم نیاز به بیهوشی و استفاده از داروهای آرام بخش
 7. رضایتمندی حداکثری از نتیجه
 8. دائمی نبودن
 9. قابلیت برگشت پذیری
 10. قابل اصلاح بودن در صورت عدم رضایت افراد

اقدامات قبل از تزریق ژل در کاشان

 • قدم اول : جستجوی بهترین دکتر تزریق ژل در کاشان
 • در صورتی که تصمیم به تزریق فیلر ، گرفته اید ؛ در ابتدا باید به دنبال بهترین پزشک در این زمینه باشید ؛ زیرا دریافت نتایج مطلوب در این زمینه و عدم بروز عوارض ناشی از آن ، مستلزم انتخاب دکتر خوب می باشد.
 • البته لازم به ذکر است ؛ رعایت دقیق توصیه های پزشک نیز تاثیر به سزایی در دستیابی به نتایج مطلوب ، خواهد داشت.
 • هر سوالی که در زمینه تزریق کردن ژل دارید ؛ در جلسه مشاوره با پزشک از ایشان بپرسید و در رابطه خواسته و انتظارات خود از این روش ، صحبت کنید .
 • همچنین ، اطلاعات کاملی از سوابق پزشکی خود را در اختیار پزشک قرار دهید ؛ برای مثال ، در صورتی که سابقه تبخال زدن دارید ، ایشان را مطلع نمایید ؛ ممکن است ، پزشک برای تان داروهای پیشگیری کننده تجویز نماید.
 • طبق توصیه پزشک ، بهتر است ؛ از مدتی قبل از تزریق ژل ، از انجام درمان های دندانپزشکی ؛ مانند جرمگیری خودداری نمایید.

 

تزریق ژل در کاشان - دکتر ارمی

 

 • در صورتی که پزشک برای تان دارو تجویز کرده است ، در مصرف منظم آن ها دقت نمایید.
 • بانوان در روز تزریق فیلر ، باید با صورتی پاک و بدون آرایش به کلینیک یا مطب پزشک مراجعه نمایند.
 • برنامه خود را طوری برنامه ریزی کنید که تا مدتی بعد از تزریق ژل ، فعالیت های ورزشی نداشته باشید.
 • به بانوان توصیه می شود ؛ از چند روز قبل از تزریق ، از اپیلاسیون یا استفاده از کرم های موبر در ناحیه تحت درمان ، خودداری نمایند.
 • بانوان باردار یا آن هایی که در دوران شیردهی به سر می برند ؛ کاندیدای مناسبی جهت این روش از جوانسازی پوست ، نمی باشند.
 • افراد باید به مدت 2 هفته قبل از تزریق کردن ژل از مصرف داروهای حاوی اسید استیل سالیسیلیک و آسپرین خودداری کنند.
 • از مصرف مکمل های حاوی جینکو ، سیر ، جنسینگ به مدت 2 هفته بپرهیزید.
 • قطع مصرف ویتامین E به مدت 14 روز قبل از انجام این روش جوانسازی الزامی است.
 • به مدت 1 هفته از مصرف دخانیات و نوشیدنی های حاوی الکل اجتناب نمایید.

مراقبت های بعد از تزریق ژل

 • نواحی تحت تزریق و فرم دهی شده به کمک ژل را به مدت 24 مالش ندهید.
 • از قرار گرفتن در معرض نور مستقسیم خورشید و رفتن به سولاریوم خودداری کنید.
 • افراد بلافاصله بعد از تزریق ژل مجاز به آرایش کردن هستند ولی برای به دست آمدن بهترین نتیجه از این روش زیبایی بهتر است به مدت 1 روز آرایش نکنید.
 • محل مورد نظر را به هیچ عنوان تحت گرمای شدیدی همچون گرمای سشوار قرار ندهید ، ولی دوش گرفتن با آب ولرم بعد از گذشت 3 روز هیچ مانعی ندارد.
 • افزایش جریان خون موجب تشدید ورم و التهاب ناشی از تزریق کردن ژل می شود به همین منظور به مدت 24 ساعت از انجام فعالیت و ورزش های سنگین خودداری کنید.
 • برای دستیابی به بهترین نتیجه لازم است تا به مدت 7 روز از رفتن به سونا ، جکوزی و استخر بپرهیزید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره می توانید به مقاله مراقبت های بعد از تزریق ژل مراجعه نمایید.

عوارض تزریق ژل

تزریق فیلر ، روشی ایمن جهت جوانسازی پوست بوده و در صورتی که تحت نظر پزشک ماهر و چیره دست انجام گیرد ، هیچ گونه عوراض و خطری برای افراد رخ نمی دهد ؛ اما در غیر این صورت احتمال بروز عوراضی که در ذیل به آن ها اشاره شده است ، وجود دارد :

 1. غیر قرینگی
 2. عفونت
 3. تزریق سطحی در پوست
 4. گلوله گلوله شدن در زیر پوست
 5. و غیره

 

تزریق ژل

دوره نقاهت تزریق ژل

تزریق فیلر ، دوره نقاهت نداشته و افراد بلافاصله پس از انجام آن می توانند به انجام فعالیت های روزانه خود بپردازند ؛ لازم به تذکر است که امکان بروز کمی تورم و کبودی در اثر تزریق کردن ژل وجود دارد ، که با رعایت نکات و مراقبت های مورد نیاز سریعا برطرف می شود.

ماندگاری تزریق ژل

مدت زمان ماندگاری نتایج این پروسه زیبایی ، طولانی نبوده و پس از گذشت مدت زمانی از انجام آن رفته رفته صورت به حالت اولیه خود باز می گردد ؛ افرادی که تمایل به ماندگاری نتایج تزریق ژل دارند ، می توانند به طور مجدد ژل تزریق کنند ؛ هر چه تعداد دفعات تزریق فیلر بیشتر باشد ، مدت زمان ماندگاری نتایج آن نیز طولانی تر خواهد بود.

نکته بسیار مهم در رابطه با تزریق فیلر 

مهم ترین نکته تزریق کردن ژل ، که از بروز بسیاری از مشکلات احتمالی جلوگیری کرده و سبب کسب نتایج مطلوب می شود ، انتخاب پزشک ماهر و زبده می باشد ، بنابراین در این باره بسیار دقت کنید. پس از انتخاب دکتر خوب برای تزریق ژل در کاشان ، انتخاب برند ژل بوده که بسیار مهم می باشد ؛ لازم به تذکر است پزشک در این باره به شما کمک کرده و بهترین برندها را به شما معرفی می کند.

آیا تزریق ژل لک ها را برطرف می کند؟

خیر تزریق فیلر در درمان لک ها هیچ کمکی نمی کند. در این خصوص برای درمان این عارضه با پزشک خود مشورت کنید تا درمان های دیگری را به شما پیشنهاد دهد.

تزریق ژل به لب در کاشان

افزایش حجم لب ها و برجسته سازی آن ها یکی از فرایندهای زیبایی محسوب می شود که امروزه طرفداران بسیاری را در خود جای داده است. نتیجه تزریق ژل به لب ، ایجاد لب های زیبا و پرتر می باشد. به طور کلی مواد پرکننده مختلفی وجود دارند که در بافت لب تزریق می شود. سه مورد از مهمترین آنها عبارتند از تزریق کلاژن ، چربی و ژل که امروزه بسیار مورد استفاده پزشکان و داوطلبان قرار گرفته است. یکی از متداول ترین موادی که در گذشته به عنوان پر کننده و افزایش حجم لب استفاده می شد کلاژن بود که امروزه به مراتب بسیار کمتر شده است. رایج ترین ماده پرکننده که امروزه بیش از سایر تکنیک ها مورد توجه متخصصین پوست قرار گرفته ماده ای شبیه به اسید هیالورونیک است که به اصطلاح به آن ژل می گویند. اسیدهیالورونیک ماده ای طبیعی است که در بدن شخص نیز یافت می شود و با تزریق آن به بافت لب ها ، نتایج مطلوبی در افزایش حجم لب به وجود می آید. پس از تزریق فیلر به لب متقاضی شاهد برجستگی زیبای لب خود می شود. میزان و مقدار تزریق با توجه به سلیقه بیمار است که طی چند جلسه انجام می شود. تزریق کردن ژل به لب نسبت به پرکننده های دیگر از تورم و کبودی کمتری برخوردار است. با توجه به اینکه اسید هیالورونیک در بدن نیز موجود است عموما موجب ایجاد واکنش آلرژیک برای بیمار نمی شود. نتایج حاصل از تزریق فیلر به لب دائمی نیست و هر داوطلبی می بایست هر چند ماه یکبار آن را تمدید کند.

هزینه تزریق ژل در کاشان با دکتر ارمی

قیمت تزریق ژل در کاشان ، با توجه به پارامترهای گوناگونی در افراد متغیر می باشد ؛ از این جهت کسانی که تصیمم به انجام تزریق فیلر گرفته و از هزینه آن اطلاع ندارند ، به منظور افزایش آگاهی در رابطه با آن باید به پزشک مراجعه نمایند.

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز برای مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها