متخصص گوش و حلق و بینی کاشان

متخصص گوش و حلق و بینی کاشان

متخصص گوش و حلق و بینی کاشان : به پزشکانی که پس از گذراندن دوره 7 ساله پزشکی عمومی ، تصمیم به ادامه تحصیل در زمینه تشخیص و درمان انواع بیماری و اختلالات مربوط به گوش ، حلق ، بینی و سر و گردن می گیرند ، متخصص گوش و حلق و بینی گفته می شود ؛ این پزشکان تحت عنوان پزشک ENT نیز شناخته می شوند.

متخصص گوش و حلق و بینی کاشان ، در صورت تمایل به ادامه تحصیل می تواند تخصص خود را در یکی از زمینه های ذیل ادامه دهد :

 • اطفال
 • جراحی سر و گردن
 • جراحی گوش
 • جراحی زیبایی صورت و بینی
 • جراحی حنجره و درمان بیماری های حنجره

متخصص گوش و حلق و بینی کاشان

ویژگی بهترین متخصص گوش و حلق و بینی کاشان

 • بهترین متخصص گوش و حلق و بینی ، شخصی است که سلامت بیماران را نسبت به منافع مالی خود در اولویت قرار دهد.
 • بهترین متخصص گوش و حلق و بینی کاشان ، باید توانایی ایجاد آرامش و حس اعتماد در بیماران را داشته باشد.
 • بهترین متخصص گوش ، حلق و بینی ، باید نگرانی بیماران را درک کرده و به تمامی سوالات آن ها با آرامش پاسخ دهد.
 • بهترین متخصص گوش ، حلق و بینی ، باید برای تمامی مراجعه کنندگان خود به اندازه کافی زمان بگذارد و با دقت تمام مشکلات آن ها را بررسی کرده و بهترین راه حل را به آن ها ارائه دهد.
 • بهترین متخصص گوش ، حلق و بینی ، باید بیماران را در رابطه با مراقبت های قبل و بعد از جراحی آگاه کرده و در این زمینه به آن ها اطلاعات کافی بدهد.
 • بهترین متخصص گوش ، حلق و بینی ، پزشکی است که با تمامی تکنیک و روش های نوین و استاندارد آشنایی داشته باشد.

خدمات متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سرو گردن

به برخی از خدماتی که متخصص گوش و حلق و بینی ارئه می دهد ، در ذیل اشاره شده است :

 1. جراحی زیبایی صورت هم چون جراحی زیبایی بینی ، جراحی زیبایی گوش و جراحی زیبایی پلک.
 2. جوانسازی
 3. جراحی آندوسکوپی سینوس
 4. درمان عفونت های گوش
 5. تشخیص و درمان پولیپ بینی
 6. درمان سینوزیت
 7. تشخیص ضایعات حنجره و تومورهای گردن و سر

دکتر محمد ارمی ، بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در کاشان می باشند و در زمینه انواع جراحی های زیبایی و درمانی هم چون جراحی بینی ، جراحی زیبایی گوش ، جراحی زیبایی پلک ، جراحی آندوسکوپی سینوس ، جوانسازی و غیره فعالیت می کنند.

جراحی زیبایی و عملکردی بینی

در حال حاضر ، افراد بسیار بیشتر از گذشته به زیبایی خود اهمیت داده و به دنبال انجام روش هایی به منظور افزایش آن هستند ؛ به همین علت است که ما هر روزه شاهد افزایش تعداد متقاضیان جراحی های زیبایی ، هستیم ؛ همانطور که می دانید در میان جراحی های زیبایی صورت ، تعداد متقاضیان جراحی زیبایی بینی بسیار بیشتر از سایر آن ها می باشند ؛ چرا که ، بینی عضو برجسته و چشمگیر صورت بوده و ایجاد کوچکترین تغییر در آن ، زیبایی کل چهره را تحت تاثیر قرار دهد.

همچنین با توجه به نقش عملکردی بینی در تنفس ، باید علاوه بر زیبایی ، عملکرد بینی بدون هیچ اختلالی صورت پذیرد و با توجه به تخصص جراح گوش و حلق و بینی در رابطه به عملکرد بینی ، انجام جراحی بینی توسط متخصصین این رشته ، می تواند تضمینی برای عملکرد صحیح بینی بعد از عمل ، باشد و در کاهش عوارضی ؛ مثل آبریزش ، گرفتگی بینی و  تنفس صدا دار بینی موثر باشد.

 

 

 

جراحی زیبایی و عملکردی گوش

جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی نیز یکی از انواع جراحی های زیبایی بوده که با انجام آن ، می توان به بهبود موقعیت ، شکل ، اندازه و تناسب گوش با سایر اجزای صورت پرداخت ؛ لازم به ذکر است ، با کمک این جراحی می توان ایرادات مادرزادی ؛ از جمله برآمدگی لاله گوش ، بیش از حد بزرگ بودن آن و همچنین ایرادات به وجود آمده در طی حوادث ؛ همچون تصادف را برطرف کرد.

همچنین این جراحی می تواند اختلالاتی ؛ مانند پارگی پرده گوش یا عواملی که منجر به کاهش شنوایی گوش گردیده اند ، را نیز برطرف کند. 

جراحی زیبایی پلک

با انجام جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی ، می توان تمامی ایرادات موجود در پلک ها را از طریق برداشت پوست و بافت چربی مضاعف آن برطرف کرد ؛ بدین ترتیب ، چشم ها دیگر خسته به نظر نرسیده و شادابی به آن ها باز می گردد.

جراحی آندوسکوپی سینوس

آندوسکوپی سینوس ، به دو شکل تشخیصی و درمانی انجام می شود ؛ بدین صورت که پزشک ، با استفاده از آندوسکوپ فضای درونی بینی و سینوس ها را مشاهده کرده و می تواند همزمان به درمان بپردازد ؛ بدون آنکه هیچ برشی روی پوست بینی یا صورت ایجاد شود ؛ در حال حاضر ، این روش از بهترین روش های درمان سینوزیت بوده و با تورم ، کبودی ، خونریزی و درد کمتری همراه خواهد بود.

جراحی سر و گردن

جراحی سر و گردن شامل جراحی توده ها ، محل های بر جای مانده از زخم های قبلی که باعث بدشکلی صورت شده اند ، جراحی توده های گردنی مثل توده های تیروئید و غدد ناحیه تحت فکی می باشد.

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز برای مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها