جراحی بینی شبیه به یک عکس

همه چیز درباره جراحی بینی شبیه به یک عکس

جراحی بینی شبیه به یک عکس : در بسیاری از مواقع هنگامی که بیماران جهت انجام جراحی زیبایی به جراح بینی مراجعه می کنند ، خواهان انجام جراحی بینی شبیه به یک عکس هستند که گاهی مربوط یه یک سلبریتی ، گاهی یکی از افرادی که قبلا جراحی شده اند ؛ در این باره باید ذکر شود که آناتومی بینی هر فرد با فرد دیگر تفاوت داشته و هر بینی ویژگی های منحصر به فرد خود را دارا می باشد ، از این رو نمی توان یک بینی را شبیه به بینی دیگر جراحی کرد.

از عواملی که بر روی نتیجه جراحی زیبایی بینی ، تاثیر گذار هستند می توانیم به مواردی هم چون چهره ، جراح ، نوع پوست ، غضروف ، استخوان بینی بیمار و غیره اشاره کنیم.

جراحی بینی شبیه به یک عکس

جراح بینی

یکی از تاثیر گذار ترین عوامل در نتیجه جراحی زیبایی بینی ، میزان مهارت و تجربه جراح بینی می باشد ؛ هر چه تجربه و مهارت جراح بینی مورد نظر بیماران بیشتر باشد آنان نتیجه ای مطلوب تر از جراحی بینی دریافت خواهند کرد. برای آگاهی از تجربه و مهارت جراح بهتر است مروری بر جراحی های قبلی وی داشته باشیم که یکی از بهترین راه ها هم صحبتی و استفاده از تجربه بیماران ( البته نه یک بیمار ) قبلی است.

نوع بینی

بینی ها را می توان بر اساس یک دیدگاه عمومی به سه دسته بینی گوشتی ، استخوانی و غضروفی تقسیم بندی کرد هر یک از این بینی ها نتایج متفاوتی از جراحی زیبایی بینی دریافت می کنند.

لازم به ذکر است هر یک از انواع بینی ها را می توان به مدل های خاص جراحی کرد برای مثال بینی های گوشتی تنها از جراحی بینی طبیعی نتایج مطلوبی دریافت می کنند در حالی که بینی های استخوانی را می توان به تمامی مدل های جراحی بینی ، عمل کرد.

 

 

پوست بینی

معمولا بینی هایی که پوست بینی آن ها نازک می باشد از جراحی زیبایی بینی نتایج بهتری نسبت به کسانی که پوست بینی آن ها ضخیم است ، دریافت می کنند ؛ لازم به ذکر می باشد پوست بسیار نازک نیز جراحی بینی را با مشکل مواجه می کند.

عوارض جراحی زیبایی بینی

در صورتی که جراح بینی زبده و چیره دست باشد نه تنها جراحی زیبایی بینی سبب بروز مشکلات متفاوت در بیماران نمی شود ، بلکه آن ها از جراحی بینی بسیار راضی نیز خواهند بود ؛ اما در غیر این صورت ، مشکلات بسیاری هم چون خونریزی ، بی حسی ، درد شدید ، عفونت ، نامتقارنی سوراخ های بینی ، کج شدن تیغه بینی و غیره بیماران را تهدید می کند ، حتی در برخی از موارد بیماران نیاز به انجام جراحی بینی ترمیمی نیز پیدا می کنند.

لازم به ذکر است بروز تورم و کبودی بعد از جراحی زیبایی بینی ممکن است رخ می دهد البته میزان آن در بیماران با توجه به شرایط بدنی و وسعت عمل بینی متفاوت می باشد.

 

 

 

جستجو کنید

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز برای مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها