چال گونه

چال گونه

داشتن چال گونه یکی از معیارهای زیبایی است که با لبخند زدن و خنده در چهره فرد پدیدار شده و بسیار جذاب و خوشایند می باشد، برخی از افراد به طور مادرزادی بر روی گونه های خود چال داشته و برخی دیگر خیر. در صورت تمایل برای داشتن چال گونه ادامه مقاله را مطالعه نمایید.

 

چال گونه

 

چال گونه چیست؟

در حقیقت وجود یک حفره بسیار کوچک در عضله  بوکسیناتور که یکی از عضلات موجود در گونه می باشد، دلیل ایجاد چال گونه مادرزادی و طبیعی است. امروزه با انجام جراحی غیر تهاجمی چال گونه می توان این ویژگی را در افراد ایجاد کرد.

علی رغم اینکه وجود چال گونه طبیعی به علت نقصی در عضلات صورت افراد است اما در میان همه اشخاص به عنوان یک ویژگی بسیار دلنشین شناخته می شود که موجب جذابیت بیشتر افراد می گردد.

ممکن است در اثر عواملی همچون تغییرات وزن بدن، افزایش سن، تغییرات پوستی عمق این چال کم شده یا از بین برود.

آیا امکان ایجاد چال بر روی گونه بدون جراحی وجود دارد؟

در صورتی که شما به طور مادرزادی بر روی گونه خود چال نداشته باشید به هیچ عنوان نمی توانید با انجام روش هایی همچون ورزش کردن آن را ایجاد کنید.

امروزه تمامی افراد به راحتی به اینترنت و موتورهای جستجو دسترسی دارند، اگر در رابطه با چال لپ یا گونه در اینترنت به جستجو بپردازید روش های مختلفی را برای شما نمایش می دهد که تمامی این روش ها دارای نتایج محدود و موقتی هستند، بنابراین تنها روش موثر و ماندگار برای ایجاد چال بر روی گونه جراحی است.

 

چال گونه

 

کاندیدای جراحی چال لپ یا گونه چه کسانی هستند؟

تمامی افراد بالای 18 سال که از سلامت کامل جسمی و روحی برخودار بوده و دارای توقعات منطقی از جراحی چال لپ هستند می توانند برای انجام این جراحی زیبایی اقدام نمایند.

نحوه انجام جراحی چال لپ یا گونه

برای انجام این روش جراحی زیبایی لازم است تا فرد تحت بیهوشی موضعی قرار بگیرد.

پیش از انجام جراحی ، جراح متخصص محل دقیق ایجاد چال را علامت گذاری می کند بنابراین فرد می تواند آن را مشاهده کرده و مورد تایید قرار دهد. سپس اقدام به ایجاد یک برش کوچک در داخل دهان بیمار نموده و برای ایجاد یک چال گونه طبیعی بر روی عضله بوکسیناتور کار می کند، پس از آن محل ایجاد برش ها را به وسیله بخیه های جذبی که نیاز به کشیدن نداشته و جذب صورت می شوند، می بندد.

باید بگوییم به دلیل انجام تمامی اقدامات در درون دهان، اسکار بخیه یا زخم در صورت مشخص و نمایان نخواهد بود.

مراقبت های بعد از جراحی چال گونه

لازم است تا برای رسیدن به نتایج موفقیت آمیز و رضایت بخش و سریع تر سپری شدن دوران بهبودی، مراقبت های بعد از جراحی چال لپ را به دقت انجام دهید.

  • به همین منظور برای جلوگیری از ایجاد هرگونه باکتری در دهان، روزی چند بار از دهانشویه استفاده کنید.
  • آنتی بیوتیک های تجویز شده توسط پزشک را به طور کامل مصرف کنید.
  • به مدت چند روز از انجام حرکت های اضافی صورت خودداری نمایید.
  • در روند ایجاد چال گونه بعد از جراحی ابتدا در روزهای اول کمی تورم در محل جراحی وجود دارد که طی چند روز برطرف خواهد شد و جای تورم را چال گونه ای خواهد گرفت که در حالت لبخند زدن به خوبی پدیدار خواهد شد.
Call Now Buttonمشاوره رایگان