جراح پلک

جراح پلک

جراح پلک : جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی یکی از پرطرفدارترین عمل های زیبایی محسوب می شود، چرا که با جراح پلکافزایش سن و تغییرات بافت نرم صورت ، نواحی اطراف چشم که نقش بسیار زیادی در زیبایی صورت دارند دستخوش تغییراتی می شوند ؛ فاصله بین ابرو و مژه ها که پلک فوقانی را می سازد نقش برجسته ای در زیبایی این ناحیه را عهده دار است، جالب توجه است که زیبایی و شادابی اطراف چشم جزء مواردی است که می توان با آن سن را تخمین زد.

در طی جراحی بلفاروپلاستی ، افتادگی پوست اضافی و پف پلک که می تواند ناشی از بافت چربی زیاد در این ناحیه باشد ، اصلاح خواهد شد و به زیبایی و افزایش اعتماد به نفس افراد متقاضی و ایجاد حس شادابی و جوانی کمک می کند.

اما به طبع همه افرادی که قصد انجام این جراحی را دارند، دارای این دغدغه هستند که جراح خوب و با تجربه ای انتخاب کنند تا علاوه بر اینکه از نتیجه جراحی رضایت داشته باشند، دچار عوارض جانبی نشوند.

در واقع انتخاب جراح خوب از اهمیت بالایی برخوردار است ، چرا که انجام این جراحی نیازمند دقت و تجربه بالا می باشد. همچنین جراحی زیبایی پلک از عمل های ضروری نیست بنابراین فرد متقاضی از وقت و زمان کافی برای انتخاب جراح خوب و با تجربه برخوردار می باشد.

 

 

ویژگی های جراح مناسب برای عمل بلفاروپلاستی

  1. جراح پلک توانمند، صرف نظر از منافع مالی خود، رضایت و سلامت بیمار را در نظر می گیرد زیرا هدف از این جراحی ایجاد حس بهتر در زندگی است.
  2. جراح پلک باید با صبر و شکیبایی پاسخگوی تمام سوالات بیمار باشد و با ایجاد حس اعتماد در افراد موجب شود تا بیمار با آرامش خاطر اقدام به جراحی نماید.
  3. جراح پلک خوب باید از تجربه کافی برخوردار باشد.

نحوه انتخاب جراح پلک

  • برای انتخاب جراح مناسب و توانمند ، روش های متفاوتی وجود دارد. یکی از موثرترین روش ها این است که از دوستان ، آشنایان و اطرافیان خود که قبلا اقدام به جراحی پلک نموده اند ، سوال بپرسید و در صورتی که از نتیجه جراحی خود احساس رضایت داشتند، به جراح پلک آن ها مراجعه فرمایید.جراح پلک
  • همچنین می توانید در گوگل یا سایر موتور های جستجو ، سرچ کنید و لیستی از جراحان پلک را تهیه نمایید.
  • برای بررسی میزان مهارت جراح می توانید به سایت ایشان مراجعه کرده و در قسمت درباره دکتر به بررسی رزومه کاری و میزان تحصیلات ایشان بپردازید.
  • توجه داشته باشید که البته به تنهایی تکیه کردن به رزومه کاری و میزان تحصیلات جراح پلک کافی نیست و حتما باید به مشاهده نمونه کارهای ایشان بپردازید.
  • برای این منظور می توانید به گالری تصاویر موجود در سایت یا صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید. همچنین می توانید به صورت حضوری به مطب رفته و میزان رضایت افرادی که برای معاینه پس از جراحی به مطب مراجعه نموده اند را مورد بررسی قرار دهید.

عوارض جراحی زیبایی پلک

به طور کلی می توان گفت که جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی از عمل های بدون عوارض محسوب می شود ، اما در صورتی که جراح مناسب و با تجربه انتخاب نکنید امکان بروز عوارض جانبی افزایش می یابد.

 

 

هزینه جراحی زیبایی پلک

هزینه جراحی پلک برای همه یکسان نیست و هزینه نهایی بسته به پارامترهای بسیاری تعیین خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از هزینه های این جراحی می توانید با مطب دکتر محمد ارمی تماس حاصل نمایید.

Call Now Buttonمشاوره رایگان