جراح پلک کاشان

بهترین جراح پلک کاشان

بهترین جراح پلک کاشان را چگونه انتخاب کنیم ؟ جراحی پلک ، که در اصطلاح علمی تحت عنوان بلفاروپلاستی شناخته می شود ؛ یکی از جراحی های زیبایی صورت ، بوده که به منظور اصلاح فرم ظاهری چشم ها ، انجام گرفته و سبب افزایش شادابی و جوانی آن ها می شود ؛ به این صورت که کیسه های چربی و پوست مضاعف پلک ها ، را از بین می برد.

 

جراح پلک کاشان

 

یکی از نکات بسیار مهم که سبب دریافت نتایج مطلوب از جراحی زیبایی پلک ، می شود ؛ جراح ماهر و چیره دست می باشد ، بنابراین کسانی که تصمیم به انجام عمل جراحی بلفاروپلاستی گرفته اند ؛ باید در انتخاب جراح پلک ، بسیار دقت کرده و یکی از بهترین جراحان پلک شهر خود را برگزینند.

انتخاب بهترین جراح پلک کاشان ، علاوه بر کمک به دریافت نتایج مطلوب از جراحی زیبایی پلک ، از بروز عوارض احتمالی در افراد نیز جلوگیری می کند.

بهترین جراح پلک در کاشان

دکتر محمد ارمی ، متخصص گوش و حلق و بینی ، دارای بورد تخصصی گوش ، حلق و بینی و سر و گردن ، بهترین جراح پلک کاشان هستند.

ایشان نمونه کارهای بسیاری در این زمینه دارند ؛ جهت مشاهده نمونه کارها و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ایشان می توانید به  صفحه اینستاگرام شان مراجعه نمایید.

هزینه جراحی زیبایی پلک

تعیین هزینه جراحی زیبایی پلک ، نیازمند معاینه افراد توسط جراح پلک می باشد ؛ چرا که قیمت عمل پلک ، بسته به پارمترهای گوناگونی از هر فرد به فرد دیگر متغیر می باشد ؛ بنابراین در صورتی که قصد انجام جراحی زیبایی پلک را دارید ، به منظور آگاهی از هزینه آن ، باید به جراح پلک مراجعه نمایید.

جهت دسترسی به راه های های ارتباطی با دکتر محمد ارمی بهترین دکتر جراحی زیبایی در کاشان می توانید به صفحه تماس با دکتر سایت ایشان مراجعه نمایید.

 

 

پرسش و پاسخ جراحی پلک

آیا جراحی زیبایی پلک ، بر روی دید افراد نیز تاثیر گذار است ؟

با انجام عمل جراحی زیبایی پلک ، پوست مضاعف پلک ها ، برداشته می شوند و بدین ترتیب ، دید افراد نیز بهبود می یابد.

آیا جای اسکار ناشی از عمل جراحی بلفاروپلاستی ، قابل مشاهده خواهد بود ؟

برش های مورد نیاز به منظور انجام عمل جراحی بلفاروپلاستی ، در میان چین های طبیعی پلک ها ایجاد می شوند ؛ به همین علت ، جای اسکار ناشی از عمل بلفاروپلاستی ، قابل مشاهده نخواهد بود.

آیا با انجام عمل جراحی بلفاروپلاستی ، خطوط پنجه کلاغی بر طرف می گردند ؟

خیر ، انجام عمل جراحی زیبایی پلک ، تاثیری بر روی رفع خطوط پنجه کلاغی ندارد.

مدت زمان انجام جراحی زیبایی پلک چقدر است ؟

مدت زمان مورد نیاز به منظور انجام عمل جراحی بلفاروپلاستی ، با توجه به میزان مشکلات و ناهنجاری های هر فرد متفاوت می باشد.

آیا امکان انجام همزمان جراحی پلک فوقانی و تحتانی وجود دارد ؟

بله.

آیا جراحی زیبایی پلک دردناک است ؟

افراد در حین انجام عمل جراحی پلک ، دردی را احساس نخواهند کرد ؛ بروز درد در دوران نقاهت آن نیز به قدری خفیف است که با مصرف مسکن برطرف می گردد ؛ تنها افراد باید توجه نمایند ، پس از اجازه از پزشک معالج خود اقدام به مصرف مسکن نمایند.

 

جراح پلک کاشان

 

مدت زمان مورد نیاز جهت رفع تورم ناشی از جراحی زیبایی پلک چقدر است ؟

بروز تورم و کبودی پس از عمل جراحی بلفاروپلاستی ، مسئله ای طبیعی بوده که به تدریج در طی گذشت زمان ، برطرف می گردد ؛ لازم به ذکر است ، رعایت توصیه های پزشک در دوران نقاهت جراحی پلک ، منجر به تسریع در روند بهبودی تورم ناشی از آن می شود.

آیا بیمه هزینه جراحی زیبایی پلک را پرداخت می کند ؟

بیمه ، هزینه هیچ کدام از جراحی های زیبایی را متقبل نمی شود.

Call Now Buttonمشاوره رایگان