جراح بینی کاشان

جراح بینی کاشان

جراح بینی کاشان : در اصطلاح پزشکی جراحی بینی را رینوپلاستی ( Rhinoplasty ) می نامند ؛ منظور از Rhino بینی و plasty شکل دهی می باشد ؛ بنابراین می توان گفت منظور از Rhinoplasty اصلاح ایرادات و ناهنجاری های بینی است.

جراحی زیبایی بینی از محبوب ترین جراحی های زیبایی صورت است که با اهداف گوناگونی هم چون رفع کجی بینی ، رفع انحراف بینی ، رفع مشکلات تنفسی بینی و غیره انجام می گیرد ؛ می توان گفت تمامی اهداف ذکر شده جهت انجام عمل زیبایی بینی در نهایت به رفع اصلاح شکل ظاهری بینی ختم می شود.

باید توجه شود که جراحی زیبایی بینی ، تنها به مفهوم کوچک کردن بینی نیست بلکه مفهوم اصلی آن ایجاد برقراری تناسب میان بینی و صورت و اعضا صورت است.

در حال حاضر تکنیک های جدیدی جهت انجام جراحی زیبایی بینی وجود دارد ، یکی از آن ها رینوپلاستی تقویتی می باشد ؛ در این روش برخی از غضروف های ضعیف بینی تقویت شده و بدین ترتیب سبب دستیابی به نتایج مطلوب از عمل زیبایی می شوند.

بهترین جراح بینی کاشانجراح بینی کاشان

مهم ترین عاملی که نقشی کلیدی در نتیجه عمل زیبایی بینی دارد ، جراح بینی است چرا که ایشان با دلایل منطقی و علمی می توانند بیماران را از خواسته و انتظارات غیرمعقول خود منصرف کرده و با تکیه بر تجربه ، مهارت ، علم و دانش خود به بهترین نتیجه از جراحی زیبایی بینی دست یابند ؛ حال در صورتی که میزان تجربه و مهارت جراح بینی به میزان کافی نباشد ، امکان اینکه ایشان در حین عمل بینی توانایی برطرف کردن مشکلات احتمالی را نداشته باشند ، بسیار زیاد است و بدین ترتیب علاوه بر عدم دریافت نتایج مطلوب باید منتظر بروز عوارض احتمالی نیز در بیماران باشیم.

با توجه به مطالب فوق متوجه میزان اهمیت جراح بینی در نتیجه عمل زیبایی بینی شدیم ، بنابراین در انتخاب جراح بینی بسیار دقت کرده و بهترین جراح بینی را جهت انجام جراحی زیبایی بینی برگزینید.

انتخاب جراح بینی

جهت یافتن بهترین جراح بینی می توانید در اینترنت جستجو کرده یا اینکه از دوستان و آشنایانی که در این زمینه اطلاعات دارند ، کمک بگیرید پس از آشنایی با تعدادی از جراحان بینی مراجعه به مطب آن ها و صحبت با سایر مراجعه کنندگان و هم چنین شرکت در جلسه مشاوره نیز کمک بسیاری به شما در انتخاب جراح بینی می کند.

دکتر محمد ارمی ، جراح پلاستیک بینی ، بهترین جراح بینی کاشان می باشند و دارای نمونه کارهای فراوانی در زمینه جراحی بینی هستند ، می توانید جهت مشاهده نمونه کارهای دکتر محمد ارمی ، جراح بینی کاشان از گالری تصاویر سایت دیدن نمایید.

بهترین سن جراحی زیبایی بینی

از رایج ترین سوالات در زمینه جراحی زیبایی بینی ، باید به پرسش ذیل اشاره کنیم :

مناسب ترین سن جهت انجام جراحی بینی ، چه سنی است ؟

در پاسخ به این پرسش باید ذکر شود ، طبق گفته جراحان بینی ، عمل زیبایی بینی باید پس از اتمام سن بلوغ انجام گیرد ؛ چرا که رشد بینی همزمان با اتمام این سن متوقف می گردد ؛ از دیگر دلایل آن ، باید به این موضوع اشاره کنیم که برخی از غضروف های بینی ، وظیفه رشد اعضا صورت را برعهده دارند ؛ بنابراین انجام جراحی زیبایی بینی پیش از سن بلوغ ، علاوه بر ایجاد اختلال در رشد بینی منجر به بروز تداخل در رشد سایر اعضا صورت نیز می شود. 

عوارض جراحی بینی

احتمال بروز عوارض پس از جراحی بینی همانند سایر جراحی ها ، وجود خواهد داشت ؛ اما دقت در برخی از موارد منجر به کاهش احتمال آن می شود ؛ لازم به ذکر است جراح بینی و رعایت نکات قبل و بعد از عمل بینی ، دو عامل تاثیرجراح بینی کاشان گذار بر روی نتیجه جراحی زیبایی بینی ، هستند ؛ از این رو به کسانی که تصمیم به انجام این جراحی زیبایی گرفته اند ، جهت دستیابی به نتایج مطلوب و همچنین کاهش احتمال بروز عوارض ناشی از آن توصیه می گردد ، در انتخاب جراح بینی بسیار دقت کرده و نسبت به رعایت نکات قبل و بعد از عمل بینی بی توجه نباشند ؛ در غیر این صورت احتمال بروز خطراتی که در ذیل به آن ها اشاره شده است ، افزایش می یابد :

  • عفونت
  • درد شدید
  • غیرقرینگی حفره های بینی
  • و از این قبیل موارد

جراحی بینی با لیزر

در حال حاضر ، مطالب بسیاری در رابطه با جراحی بینی با لیزر بدون درد و خونریزی دیده می شود ، در این باره باید ذکر شود که علارغم پیشرفت روز افزون لیزر در زمینه پزشکی ، این تکنولوژی هیچ گونه کاربردی در عمل جراحی بینی ندارد و تمامی مطالب موجود در این باره فاقد جنبه علمی بوده و صرفا جهت تبلیغات می باشد.

از تنها کاربرد لیزر در زمینه جراحی زیبایی بینی ، باید به رفع جای اسکارهای ناشی از آن اشاره کنیم.

آیا جراحی بینی دردناک است ؟

جراحی بینی ، تحت بیهوشی عمومی انجام می گیرد ؛ پس از به هوش آمدن بیمار و رفع اثر داروی بیهوشی ، احتمال بروز درد خفیف وجود دارد که با مصرف مسکن برطرف می گردد.

لازم به ذکر است بیماران پیش از مصرف مسکن ، باید پزشک معالج خود را در جریان قرار دهند.

هزینه جراحی زیبایی بینی

هزینه جراحی زیبایی بینی با توجه به پارامترهای بسیار گوناگونی متغیر می باشد ، در صورتی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارید جهت اطلاع از هزینه دقیق عمل زیبایی بینی به جراح بینی مراجعه نمایید.

Call Now Buttonمشاوره رایگان