جراحی زیبایی بینی

همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی : در دنیای امروزی افراد بیش از گذشته به زیبایی خود اهمیت داده و به دنبال افزایش آن هستند ؛ به همین علت هر روزه شاهد افزایش تعداد افرادی هستیم که اقدام به انجام جراحی های زیبایی می کنند ؛ در این میان تعداد متقاضیان جراحی زیبایی بینی بسیار بیشتر از سایر جراحی های زیبایی می باشد ، چرا که بینی چشمگیرترین عضو صورت بوده و بروز تغییر در آن می تواند زیبایی کل چهره را تحت تاثیر قرار دهد. ( جراح بینی )

جراحی زیبایی بینی

نحوه عمل بینی

در ذیل ، به طور مختصر در ارتباط با چگونگی انجام جراحی زیبایی بینی توضیح داده ایم ؛ با ما همراه باشید. چگونگی انجام جراحی زیبایی بینی ، با توجه به فاکتورهای متعدد متفاوت می باشد ؛ زیرا جراح ، با در نظر گرفتن ویژگی و فرم بینی متقاضیان جراحی زیبایی ، از تکنیک های متفاوت جهت انجام عمل بینی ، استفاده می کند.

عمل جراحی بینی ، تحت بیهوشی عمومی انجام می شود.

جراح بینی ؛ پس از بیهوش شدن بیمار با توجه به آناتومی بینی او ، برش های مورد نیاز را به یکی از تکنیک های باز یا بسته ایجاد می کند و سپس ، به اعمال تغییرات مورد نیاز ( اصلاح فرم یا تغییر شکل بینی ) می پردازد ؛ پس از انجام اصلاحات مورد نیاز برش های ایجاد شده ، بخیه زده می شود و پزشک ، به منظور حفظ ساختار جدید بینی بر روی آن گچ ، آتل یا اسپلینت قرار می دهد.

معمولا پس از اتمام عمل جراحی زیبایی بینی ، نیاز به بستری بیمار نبود و او پس از گذشت چند ساعت از جراحی بینی ، مرخص می شود.

دوره نقاهت جراحی بینی

دوره نقاهت جراحی بینی را می توان یکی از مهم ترین مراحل عمل بینی ، برشمرد ؛ چرا که ، دریافت نتایج مطلوب از این جراحی زیبایی به مراقبت های بیمار در این دوران بستگی دارد ؛ به همین علت ، به تمامی کسانی که تحت عمل جراحی بینی قرار گرفته اند ، توصیه می کنیم به تمامی توصیه های پزشک معالج خود در این دوران ، گوش داده و به هیچ عنوان سهل انگاری نکنند.

لازم به ذکر است ، بدین ترتیب از بروز عوارض احتمالی جراحی بینی نیز جلوگیری می شود.

عوامل تاثیر گذار بر روی نتیجه جراحی بینی

عوامل بسیاری بر روی نتجیه نهایی جراحی بینی ، تاثیر می گذارند که در ذیل به آن ها اشاره شده است :

  • جراح بینی
  • نوع بینی
  • ویژگی های صورت افراد
  • رعایت مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی
  • و غیره

بهترین سن انجام جراحی زیبایی بینی

طبق توصیه جراحان بینی ، کسانی که تصمیم به انجام عمل زیبایی بینی گرفته اند ، باید تا اتمام سن بلوغ صبر کرده و پس از آن اقدام به انجام جراحی بینی کنند ؛ چرا که رشد بینی همزمان با پایان یافتن سن بلوغ اتمام می یابد ، علاوه بر آن برخی از غضروف های بینی وظیفه رشد اعضا صورت را تا سن بلوغ برعهده دارند ، بنابراین انجام عمل بینی پیش از آن سبب بروز تداخل در رشد صورت می شود.

تفاوت جراحی بینی باز و بسته

برای انجام جراحی بینی و اعمال اصلاحات و تغییرات ، نیاز به ایجاد برش می باشد ؛ برای ایجاد برش های عمل بینی دو روش وجود دارد که تحت عنوان جراحی بینی باز و بسته شناخته می شوند و در مقاله های مربوطه به طور کامل در رابطه با آن ها توضیح داده شده است می توانید با جستجو در سایت به آن ها دست یابید.

هزینه جراحی زیبایی بینی

قیمت عمل بینی ، به پارامترهای گوناگونی بستگی دارد ؛ از این رو به افرادی که قصد اطلاع از هزینه نهایی آن را دارند ، توصیه می شود به جراح بینی مراجعه نمایند ؛ جراح بینی پس از انجام معاینات مورد نیاز هزینه عمل زیبایی بینی را به آنان اعلام می نماید.

Call Now Buttonمشاوره رایگان