جراحی بینی شکسته

جراحی بینی شکسته

جراحی بینی شکسته : منظور از هر گونه شکستگی در ناحیه استخوان بینی ، شکستگی بینی می باشد ؛ شکستگی بینی ، معمولا در اثر وارد شدن ضربه به بینی یا در اثر اتفاق هایی هم چون دعوا ، تصادف ، افتادن ، آسیب در ورزش و غیره رخ می دهد ؛ طبق مطالعات انجام شده ، بیش از نیمی از شکستگی های صورت ، مربوط به شکستگی بینی می باشد.

بینی شکسته چه علائمی دارد ؟جراحی بینی شکسته

از معمول ترین علائم شکستگی بینی ، می توانیم به خونریزی ، کبودی و تورم اشاره کنیم ؛ در ذیل به سایر علائم آن نیز اشاره شده است :

  • کبودی زیر چشم
  • تورم صورت
  • کج شدن بینی
  • خون دماغ
  • مشکلات تنفسی
  • و غیره

عمل زیبایی بینی شکسته

بسیاری از افراد قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارند ، اما تا به حال بنا بر دلایل متفاوت ، موفق به انجام آن نشده اند ؛ این افراد زمانی که با اتفاقی همچون شکستگی بینی مواجه می شوند ، تصمیم به انجام عمل همزمان شکستگی بینی و زیبایی می گیرند ؛ در این رابطه باید ذکر شود در صورتی که شکستگی بینی شدید و تازه باشد ، بهتر است ابتدا استخوان بینی جا انداخته شده و پس از گذشت چند ماه عمل زیبایی بینی انجام گیرد ، تا در این مدت استخوان بینی ، کاملا جوش خورده و محکم شود ؛ زیرا جراحی زیبایی بینی ، باید بر روی استخوان محکم ، انجام شود ؛ چرا که در این جراحی نیاز به تراشیدن استخوان می باشد.

اما در صورتی که شکستگی بینی ، خفیف بوده یا مدت زمان زیادی است که از شکستن آن می گذرد ، امکان انجام شکستگی بینی و عمل زیبایی وجود دارد.

هزینه جراحی بینی شکسته

بسیاری از بیماران در این باره سوال می پرسند که هزینه عمل شکستگی بینی چقدره ؟ در رابطه با این پرسش باید پاسخ داده شود که هزینه جراحی شکستگی بینی ، پس از معاینه بیمار توسط جراح بینی مشخص می گردد.

Call Now Buttonمشاوره رایگان