تیپ پلاستی

جراحی تیپ پلاستی

تیپ پلاستی : میل به زیبایی در افراد ، منجر به روی آوردن آن ها به جراحی های زیبایی می گردد ؛ امروزه نیز با توجه تیپ پلاستیبه پیشرفت روز افزون در حوزه پزشکی ، جراحی های زیبایی بسیاری انجام می شود ، که نتایج بسیار مطلوبی را نیز در پی دارند ؛ عمل تيپ پلاستي یا ترمیم نوک بینی ، نیز یکی از جراحی های زیبایی صورت است که انجام آن در میان مردم بسیار رایج است.

در این مقاله به توضیح در ارتباط با عمل جراحی تيپ پلاستي ، خواهیم پرداخت ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

عمل جراحی تيپ پلاستي ، یکی از زیر مجموعه های جراحی زیبایی بینی بوده که در حین انجام آن ، بر روی رفع ایرادات نوک بینی تمرکز می شود.

اگر بخواهیم به طور دقیق اشاره کنیم باید ذکر شود که جراحی تيپ پلاستي ، در افرادی انجام می شود که بینی آن ها بی نقص بوده و تنها در ناحیه نوک بینی دارای ایراداتی همچون افتادگی می باشند ؛ در ذیل به برخی از کاندیدای عمل جراحی تیپ پلاستی اشاره شده است :

  • افرادی که بر روی بینی آن ها قوز کم یا متوسط وجود دارد.
  • افراد دارای غیر قرینگی یا انحراف در نوک بینی.
  • افرادی که علاقه دارند ، نوک بینی شان سربالا شود.

جراح بینی ، به منظور انجام این جراحی زیبایی ، با تعدیل غضروف های نوک بینی تلاش می کند تا برخی از ایرادات بینی همانند افتادگی ، پهنای بینی و از این قبیل موارد را برطرف کرده و همچنین به کوچک کردن نوک بینی نیز می پردازد.

عوارض عمل تیپ پلاستی

در صورتی که عمل جراحی تیپ پلاستی ، توسط جراح بینی ماهر و با تجربه انجام گیرد و افراد نیز نسبت به رعایت نکات و دستورالعمل های قبل و بعد از آن بی تفاوت نباشند ، هیچ گونه خطر و عوارضی را در پی نخواهد داشت ؛ بنابراین با دقت در انتخاب جراح بینی و همچنین توجه به توصیه های ایشان ، بهترین نتایج از این جراحی زیبایی دریافت خواهد شد.

هزینه عمل تيپ پلاستي

هزینه جراحی تیپ پلاستی ، با توجه به پارامترهای بسیار در هر فرد نسبت به فرد دیگر متغیر می باشد ؛ از این رو جهت آگاهی از هزینه نهایی آن نیاز به انجام معاینات مورد نیاز توسط جراح بینی بوده و پس از آن هزینه عمل جراحی تیپ پلاستی در شما مشخص می گردد.

 

Call Now Buttonمشاوره رایگان