بهترین جراح بینی کاشان

بهترین جراح بینی کاشان

بهترین جراح بینی کاشان : این روزها انجام جراحی بینی ، در بین مردم بسیار باب شده است و افراد بسیاری اعم از زن و مرد ، اشخاص مشهور و عادی تصمیم به انجام آن می گیرند ؛ چرا که بینی نقش به سزایی در زیبایی صورت دارد.

هنگامی که فرد تصمیم به انجام جراحی زیبایی بینی می گیرد ، اولین مقوله ای که به ذهن وی می رسد ؛ انتخاب جراح بینی می باشد و با توجه به تعدد جراحان بینی در سراسر کشور سردرگم می شود.

 

بهترین جراح بینی کاشان

 

جراح بینی ، تاثیر گذار ترین نقش را در نتیجه جراحی زیبایی بینی دارد ؛ در صورتی که وی مهارت کافی در این زمینه را داشته باشد قطعا بیمار نتیجه مطلوبی از عمل زیبایی بینی دریافت خواهد کرد ؛ اما اگر جراح بینی ، مهارت مورد نیاز جهت انجام عمل زیبایی بینی را نداشته باشد ، علاوه بر این که بیمار نتیجه ای مطلوب دریافت نخواهد کرد بلکه ممکن است مشکلات بسیاری نیز برای او به وجود آید ؛ بنابراین شما جهت دریافت نتیجه مطلوب و جلوگیری از بروز مشکلات متفاوت باید در انتخاب جراح بینی بسیار دقت کنید.

انتخاب جراح بینی

جستجو در اینترنت یا پرس و جو از آشنایان و دوستان کمک بسیاری به آشنایی نسبی با بهترین جراح بینی کاشان می کند ، علاوه بر آن بازدید از سایت و اینستاگرام جراحان بینی نیز به آشنایی بیماران با نمونه کارها و سوابق پزشکی شان کمک می کند.

رفتن به مطب جراح بینی مورد نظر ، صحبت با او و دیگر مراجعه کنندگان نیز تاثیر به سزایی در تصمیم بیماران دارد.

ویژگی بهترین جراح بینی

  • بهترین جراح بینی کاشان ، باید سلامت بیمار را نسبت به منافع مالی خود در اولویت قرار دهد.
  • بسیاری از افراد خواسته و انتظارات نامعقولی از جراحی زیبایی بینی دارند ، جراح بینی باید تمام تلاش خود را صرف متقاعد کردن بیمار جهت صرف نظر کردن از خواسته خود کند ، اما در صورتی که بیمار به انجام خواسته خود اصرار ورزید ، جراح بینی باید از انجام عمل زیبایی بینی وی صرف نظر کند.
  • بهترین جراح بینی باید اطلاعات کاملی از مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی به بیماران بدهد.

هزینه جراحی بینی

هزینه نهایی جراحی زیبایی بینی ، بعد از معاینه بیمار توسط جراح بینی مشخص می گردد ؛ چرا که قیمت عمل زیبایی بینی از هر فرد به فرد دیگر متفاوت بوده و تحت تاثیر موارد بسیاری تغییر می کند.

 

 

پرسش و پاسخ جراحی بینی

آیا جراحی زیبایی بینی خطرناک است ؟

جراحی زیبایی بینی نیز همانند سایر جراحی ها ، با خطرات و عوارض منحصر به فرد خود همراه خواهد بود ؛ پزشک ، در حین انجام عمل بینی علاوه بر تلاش جهت دریافت نتایج مطلوب ، سعی می کند از بروز عوارض ناشی از آن نیز جلوگیری کند ؛ بنابراین ، می توان ذکر کرد با انتخاب جراح بینی خوب و با تجربه ، دیگر نباید نگران عوارض عمل بینی بود ؛ چرا که ، احتمال بروز آن ها بسیار کاهش می یابد.

یکی دیگر از نکات قابل توجه در جراحی بینی ، در رابطه با رعایت نکات قبل و بعد از آن می باشد ؛ بی توجهی به این موارد ، می تواند خطرات بسیاری را برای بیماران به همراه داشته باشد ؛ بنابراین ، در رعایت این موارد بسیار دقت نمایید.

چه زمانی می توان نتیجه نهایی عمل بینی را مشاهده کرد ؟

فرم نهایی بینی ، پس از گذشت یک الی یک و نیم سال از جراحی بینی ، مشخص می گردد ؛ چرا که ، رفع کامل تورم ناشی از عمل بینی ، نیازمند گذشت این مدت زمان است.

آیا بینی بعد از عمل رینوپلاستی آسیب پذیر می شود ؟

در دوران نقاهت جراحی رینوپلاستی ، باید از بینی در برابر اصابت ضربه محافظت کرد ؛ چرا که ، بینی در این دوران ضعیف بوده و اصابت ضربه به آن می تواند ، موجب آسیب دیدگی بینی شده و حتی ممکن است ، بینی در مواردی نیاز به انجام جراحی رینوپلاستی ثانویه پیدا کند.

آیا بینی بعد از عمل رینوپلاستی رشد می کند ؟

رشد بینی ، همزمان با اتمام سن بلوغ ، متوقف می شود ؛ به همین علت ، گفته می شود افراد می توانند پس از سن بلوغ ، اقدام به انجام جراحی بینی نمایند.

Call Now Buttonمشاوره رایگان